• Pokyny a opatrenia

Ranný školský klub: ( 2 oddelenia) 6,30 - 7,45
          Škola: 8,00 - 13,15
          ŠKD: 11,35 - 16,30

Dochádzka na vyučovanie je pre žiakov povinná.

Ochorenie COVID-19:
          - Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest)
          nesmie vstúpiť do priestorov špeciálnej základnej školy.

- Ak žiak v priebehu dňa vykazuje niektorý z možných príznakov COVID-19, je nutné umiestniť ho do samostatnej (izolačnej) miestnosti a kontaktovať zákonných zástupcov, ktorí ho bezodkladne vyzdvihnú.

- Ak sa u zamestnanca základnej školy objavia príznaky nákazy COVID –19 v priebehu jeho pracovného dňa, bezodkladne o tom informuje riaditeľa ŠZŠ a opustí školu v najkratšom možnom čase s použitím rúška.

- V prípade potvrdenia ochorenia zákonný zástupca/ zamestnanec bezodkladne informuje triedneho učiteľa prípadne riaditeľa ŠZŠ a ten postupuje podľa usmernenia príslušného RÚVZ.

Bratislave, 11.03.2024 PaedDr. Jana Verešová, PhD.